נגן אקורדיון ומנחה ערבי שירה בציבור - אודות מאיר פז

מחפשים אקורדיוניסט מקצוען? אני כאן בשבילכם

אומרים עלי שבגיל 10 התחילו חיי - גיליתי את המוזיקה ואת הנגינה בפסנתר... 

 

כבר בגיל 12 התחלתי לקחת חלק פעיל באירועי הקיבוץ, אני זוכר כמה נהניתי לנגן בפני אנשים וכמה מחובר הייתי למוזיקה כבר בגילאים האלה. 

 

איך נהייתי נגן אקורדיון מקצועי

 

במשך השנים, לאחר קבלת תואר ראשון במוזיקה (B.Ed.) מהמדרשה למורים למוזיקה של מכללת לוינסקי, הייתי בעליו ומנהלו המקצועי של בית הספר למוסיקה "המקלדת" בראשון-לציון. בהמשך התנסיתי על האקורדיון, צברתי שעות רבות של נגינה והיום אני יכול להגיד בגאווה שאני וירטואוז בכלי הנהדר הזה. אם אתם מחפשים מנחה ערבי שירה בציבור שהוא אקורדיוניסט, יותר מאשמח להתארח אצלכם.

 

"המקלדת" ליוותה ועודנה מהווה חלק משמעותי מחיי. מאות נגנים מתחילים כמתקדמים שקדו שעות בלימוד של נגינה. "המקלדת" בשיאה הכילה יותר מכ400 תלמידים, כאשר בסוף כל שנה היינו מקיימים קונצרט ענק בשילובם של מקצת התלמידים. 

 

כבר אז התחלתי להופיע כמנחה ונגן ערבי שירה, אני נהנה לשלב את מומחיותי עם המוזיקה הישראלית האהובה של פעם והיום. אני חושב שדווקא בעידן הדיגיטלי בו הכל נשלט מרחוק, אין מחיר לזמן היקר עם המשפחה והחברים, ולדעתי המוזיקה היא בדיוק הכלי המתאים לכך. 

 

כיום, אני משמש הן כמנחה ערבי שירה בציבור, נגן אקורדיון לאירועים ועוד. אשמח להפוך את האירוע שלכם לשמח יותר!

 

לקטעי וידאו של ערבי שירה בציבור לחצו כאן

 

המלצות - ערבי שירה בציבור

מאיר היקר תודה רבה על ערב נפלא במועדון מוצ"ש בסניף "אמונה" ר"ג. הכשרון הנפלא שלך בנגינה, הרפרטואר העשיר והמגוון, החיוך, הנועם, הנכונות להיות קשוב לכל בקשה של הקהל,כל זה גרם למפגש איתך להיות מוצלח כל כך. מקווים למפגשים נוספים בהמשך. בתודה דניאלה פרל רכזת מועדון מוצ"ש. 16/1/13

ממליצים על מאיר

לכבוד מאיר פז שלום רב, בשמי ובשם כל " קבוצת גמלאים בליינים" ( ק.ג.ב.) הנני מוצא כחובה נעימה, להודות לך מקרב לב, על היותך שותף לחגיגת יום העצמאות לשנת 2013 שלנו. בנגינתך הוירטואוזית על האקורדיון ובהתלהבותך ,הצלחת לסחוף אותנו לשיר את שירי ארץ ישראל היפים ,בהנאה ובאווירה נהדרת שהיית שותף ליצירתה. ערב זה היווה חוויה גדולה עבורנו והרבה מאד בזכותך. שוב.../credentials.aspx

כתבות ערבי שירה

טיפים לשירה בציבור, כנסו לעמוד המורחב

 

כללי שירה בציבור - מידע שאלות ותשובות כלליות

\

ההתמחות שלי - זמר ופסנתרן מאיר פז שנים של ניסיון בעולם המוזיקה.

 

תמונות מאירועים - כנסו לגלריית תמונות ראו תמונות מאירועים בזמן אמת.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים - כמה לדעתכם שווה קטע וידאוכנסו לעמוד גלריות וידאו וראו  המון סרטונים מהופעות שירה בציבור .