מה שרים

ערב שירה בציבור? - אז מה שרים

גמישות היא שם המשחק, כי מטרת ערב שירה בציבור היא, כמובן, לשמוח להתרגש וליהנות. אם תרצו, נשיר את השירים האהובים עליכם, ואם באמצע הערב דווקא יבוא לכם לרקוד – אז נעבור משירה בציבור למוזיקת ריקודים. מה שבטוח, תמיד יהיו שם האנרגטיות והשמחה האופייניות לי.


המופע שלי מלווה בהנחייה, שירה, קטעי קישור ובנגינה חיה ווירטואוזית של אקורדיוניסט. אני מגיע לאירוע עם מערכת הגברה וציוד מתאים. באמצעות מקרן ומחשב נייד, אני מכין מצגות מרהיבות עם הצגת מילות השירים לקהל. בזכות מאגר מוזיקה עצום, שתמיד איתי באירועים, אני יכול לשלב ערב שירה בציבור עם ערב ריקודים ולהרקיד את הקהל לצלילי שירים מכל הסגנונות והתקופות.

אשמח תמיד לחלוק איתכם מניסיוני. שרתי, ניגנתי, וארגנתי ערבי שירה בציבור רבים. מעוניינים לדעת כיצד מארגנים ערב שירה בציבור? כנסו לקטגוריית טיפים או צרו עמי קשר ואשמח לעזור לכם בכל הדרוש לכך. 


אני אוהב מוזיקה, ואוהב לארגן ולבצע ערבי שירה מהנים ומרגשים. אם גם אתם רוצים לשמוח ולשיר, צרו עמי קשר ותיהנו גם אתם.


עדין לא בטוחים? הועברו בהנחייתי ערבי שירה בציבור רבים, ויש לי המון לקוחות מרוצים.


תמיד שמח עם שירה בציבור

כולנו יודעים מה כוחה של מוזיקה. כידוע, מוזיקה יכולה לאחד בין אנשים זרים, ואף בין אנשים שאינם דוברים את אותה שפה. חלק מאיתנו רק צורכים מוזיקה, ולא מעיזים לעסוק בנגינה או בשירה. למרות זאת, לא משנה עד כמה חלקנו חוששים מקהל או מפני השמעת קולנו בפומבי – ברגעים שבהם אנו מתנסים בשירה משותפת בציבור, אנו ברקיע השביעי.


כולכם מכירים את הסיטואציה. אתם נמצאים באירוע או בערב הוקרה, המנגינה מתחילה, ומישהו מתחיל לסחוף את הקהל יחד איתו בשירה. מהר מאוד כל האורחים מוצאים את עצמם באמצע שירה בציבור, מבלי שבכלל תכננו זאת. שירה בציבור מעניקה תחושה של אחווה בקרב הנוכחים, וגם אלה שחוששים מפני השתתפות – מוצאים את עצמם מהר מאוד בתוך ההתלהבות.


כולנו היינו רוצים שבאירוע שלנו, נגיע למצב שבו כל האורחים משתתפים פעילים בזמר שירה בציבור. קהל שנסחף בשירה, הוא קהל שמח כמובן. אולם, לא לכולנו יש את הכוח לסחוף ולהנהיג קהל. במיוחד כאשר מדובר בתחום כמו שירה, שדורש ביטחון כלשהו ביכולת הווקאלית שלך. זו הסיבה, שאם ברצונכם לארגן ערב שירה בציבור, עליכם למצוא מנחה עבור הערב.


מנחי שירה בציבור חייבים להיות בראש ובראשונה בעלי קול ערב. במקביל, חשוב כי תהיה להם יכולת לסחוף את הקהל. כמו כן, מנחי שירה בציבור צריכים להיות חבר'מנים. הכוונה היא, שעל האורחים לחוש שהמנחה הוא אחד משלהם. כפי שהסיטואציה הנעימה ביותר לשיר היא סביב המדורה באינטימיות עם חברים, חשוב מאוד כי אותו מנחה שירה בציבור יהיה אחד מהחבר'ה, ולא ירגיש כזר בקבוצה. כך כולם יחושו בנוח להצטרף לשירה בקול.

המלצות - ערבי שירה בציבור

מאיר היקר תודה רבה על ערב נפלא במועדון מוצ"ש בסניף "אמונה" ר"ג. הכשרון הנפלא שלך בנגינה, הרפרטואר העשיר והמגוון, החיוך, הנועם, הנכונות להיות קשוב לכל בקשה של הקהל,כל זה גרם למפגש איתך להיות מוצלח כל כך. מקווים למפגשים נוספים בהמשך. בתודה דניאלה פרל רכזת מועדון מוצ"ש. 16/1/13

ממליצים על מאיר

לכבוד מאיר פז שלום רב, בשמי ובשם כל " קבוצת גמלאים בליינים" ( ק.ג.ב.) הנני מוצא כחובה נעימה, להודות לך מקרב לב, על היותך שותף לחגיגת יום העצמאות לשנת 2013 שלנו. בנגינתך הוירטואוזית על האקורדיון ובהתלהבותך ,הצלחת לסחוף אותנו לשיר את שירי ארץ ישראל היפים ,בהנאה ובאווירה נהדרת שהיית שותף ליצירתה. ערב זה היווה חוויה גדולה עבורנו והרבה מאד בזכותך. שוב.../credentials.aspx

כתבות ערבי שירה

טיפים לשירה בציבור, כנסו לעמוד המורחב

 

כללי שירה בציבור - מידע שאלות ותשובות כלליות

\

ההתמחות שלי - זמר ופסנתרן מאיר פז שנים של ניסיון בעולם המוזיקה.

 

תמונות מאירועים - כנסו לגלריית תמונות ראו תמונות מאירועים בזמן אמת.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים - כמה לדעתכם שווה קטע וידאוכנסו לעמוד גלריות וידאו וראו  המון סרטונים מהופעות שירה בציבור .