סיפור מאחת ההופעות

מאוד שמחתי כשצלצל הטלפון שלי מוועדת התרבות של מושב בן שמן והזמין אותי לנגן להם שירה בציבור בחג 

הביכורים .


כשהגעתי למושב ,הייתה אווירת חג שהזכירה לי את הקיבוץ שלי בנעורי , הגעתי אל הרחבה ,המחצלות נפרסו ,ומעל נמתחה רשת צל והבמה הייתה גדולה ונוחה, פרסתי את ציוד ההגברה שלי ,ומיד נערכתי לחזרות של חניכי תנועות הנוער המקומי ,ובני המושב לקראת המופע המרכזי .


נתבקשתי למסור לציבור שתהלוכת הטרקטורים עומדת לצאת, וכל הילדים מוזמנים לעלות עליהם כשהם מקושטים בפרחים (ממש חתונה) לסיבוב סביב המושב.


במקביל סודרו שולחנות גדולים ועליהם נפרסו מפות לבנות, ואך חיש מהר ביכורי החג הגיעו בשפע ,במגשים מלאי כל טוב פירות ירקות ,סלטים ,עוגות מלונים ואבטיחים ,אני בזמן הזה ניגנתי את שירי החג .


לאחר הטרקטורים ,החל מופע הסוסים שהיה מלהיב ומרהיב לנוכח דהירת הסוסים האציליים ,כשברקע נתבקשתי על ידי רונן המנחה לנגן מוסיקת קאונטרי.


מיד בתום מופע הסוסים הגיע זמן הבמה והריקודים


היה מרגש לראות את התינוקות החדשים שעלו לבמה עם הוריהם ולאחר מכן עלו בני המושב לרקוד ולפזז בין הופעה אחת לשנייה האקורדיון שלי ניגן במלוא המרץ שירים מתוך השירונים שביקשתי שיכינו .


השירה הייתה כייפית בסגנון ארץ ישראל היפה ,מידי פעם הגיעה מישהי לבמה ,ושרה אל תוך המיקרופון בצורה יפה, מסתבר שזאת זמרת ממש מקצועית .


המיקרופון דילג בין כאלה שיודעים לשיר ובין כאלה שלא משהו ..אבל האווירה הייתה חגיגית כמו שאני אוהב .


לסיכום האירוע, אני מקווה שנמשיך להנהיג את המסורת והחג לעוד להרבה שנים ושתמיד תמיד יהיה שם האקורדיון ואם אפשר גם אני איתו, לחגוג את החג

 

המלצות - ערבי שירה בציבור

מאיר היקר תודה רבה על ערב נפלא במועדון מוצ"ש בסניף "אמונה" ר"ג. הכשרון הנפלא שלך בנגינה, הרפרטואר העשיר והמגוון, החיוך, הנועם, הנכונות להיות קשוב לכל בקשה של הקהל,כל זה גרם למפגש איתך להיות מוצלח כל כך. מקווים למפגשים נוספים בהמשך. בתודה דניאלה פרל רכזת מועדון מוצ"ש. 16/1/13

ממליצים על מאיר

לכבוד מאיר פז שלום רב, בשמי ובשם כל " קבוצת גמלאים בליינים" ( ק.ג.ב.) הנני מוצא כחובה נעימה, להודות לך מקרב לב, על היותך שותף לחגיגת יום העצמאות לשנת 2013 שלנו. בנגינתך הוירטואוזית על האקורדיון ובהתלהבותך ,הצלחת לסחוף אותנו לשיר את שירי ארץ ישראל היפים ,בהנאה ובאווירה נהדרת שהיית שותף ליצירתה. ערב זה היווה חוויה גדולה עבורנו והרבה מאד בזכותך. שוב.../credentials.aspx

כתבות ערבי שירה

טיפים לשירה בציבור, כנסו לעמוד המורחב

 

כללי שירה בציבור - מידע שאלות ותשובות כלליות

\

ההתמחות שלי - זמר ופסנתרן מאיר פז שנים של ניסיון בעולם המוזיקה.

 

תמונות מאירועים - כנסו לגלריית תמונות ראו תמונות מאירועים בזמן אמת.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים - כמה לדעתכם שווה קטע וידאוכנסו לעמוד גלריות וידאו וראו  המון סרטונים מהופעות שירה בציבור .