שירה בציבור לילדים

שירה בציבור: לא רק למבוגרים!

בשנים האחרונות ערבי הזמר הפכו להיות יותר ויותר מקובלים ופופולאריים בקרב תלמידים והוריהם.


הפעילויות שלי בבתי הספר (וגני ילדים) משלבים נגינה שירה, משחקים, חידונים, תחרויות של מי שר יותר יפה (כיתה ד1 או ד2 ,בנים או בנות וכו'...), תוכניות הזמר בטלוויזיה כמו כוכב נולד ודומיהם, העלו את המודעות לזמר ולשירה.


תמיד כשאני מגיע לנגן בביה"ס אני מכין שיעורי בית לפני כן, אני ניפגש עם המורה למוסיקה ומברר איתה, איזה שירים למדו הילדים במהלך השנה, וכמובן שאני משתמש ומשלב את השירים בתוך המצגת במסגרת של שירה בציבור לילדים.


השנה הוזמנתי לנגן בביה"ס תיכון לרגל יום ירושלים, ולשלב תוך כדי כך סיפורים שקשורים בירושלים מהפן ההיסטורי מאז תקופת דוד המלך ועד לימינו ,היה מאוד מעניין לנבור באינטרנט, להוציא חומר ולשלב את זה עם שיריה היפים של ירושלים, כמובן שתיבלתי את הנושא בחידונים ומשחקים היה ערב מדהים.


יש פעמים שאני מצרף לערבי השירה שלי אומנים נוספים, כמו מפעילי מעגל תופים, או הפעלה של משחקים של פעם, שהילדים שלנו לא מכירים. אלה משחקים שאנו שיחקנו אותם בשכונה כמו משחקי חבל, 55 אבנים, קלאס, מחניים ועוד. הפעילות הזאת נעשית כאשר התלמידים עוברים מספר תחנות ,ובכל תחנה יש משימה אחרת. ההנאה שלהם מאוד גדולה בסוף הערב.


שירה בציבור לילדים בגנים


ולסיום אספר לכם חוויה מיוחדת שחוויתי לאחרונה, הוזמנתי לנגן בגן חובה במרכז הארץ, גלית הגננת שהיא חובבת נלהבת של שירי ארץ ישראל, שלחה לי את רשימת השירים שהילדים שלה בגן שרים, לא האמנתי, פשוט שפשפתי את עיני לנוכח רשימת השירים, השירים היו ממיטב שיריה היפים של ארץ ישראל לא היו מביישים אף מועדון זמר, והייתם צריכים לראות את הקטנטנים האלה שרים, את כל המילים בעל פה, היה זה אחד מערבי הזמר המרגשים שניגנתי.


לסיכום, יש מספיק שירה בציבור לכולם! שירה בציבור למבוגרים, לילדים, לנוער ולכל מי שרוצה!

 

המלצות - ערבי שירה בציבור

מאיר היקר תודה רבה על ערב נפלא במועדון מוצ"ש בסניף "אמונה" ר"ג. הכשרון הנפלא שלך בנגינה, הרפרטואר העשיר והמגוון, החיוך, הנועם, הנכונות להיות קשוב לכל בקשה של הקהל,כל זה גרם למפגש איתך להיות מוצלח כל כך. מקווים למפגשים נוספים בהמשך. בתודה דניאלה פרל רכזת מועדון מוצ"ש. 16/1/13

ממליצים על מאיר

לכבוד מאיר פז שלום רב, בשמי ובשם כל " קבוצת גמלאים בליינים" ( ק.ג.ב.) הנני מוצא כחובה נעימה, להודות לך מקרב לב, על היותך שותף לחגיגת יום העצמאות לשנת 2013 שלנו. בנגינתך הוירטואוזית על האקורדיון ובהתלהבותך ,הצלחת לסחוף אותנו לשיר את שירי ארץ ישראל היפים ,בהנאה ובאווירה נהדרת שהיית שותף ליצירתה. ערב זה היווה חוויה גדולה עבורנו והרבה מאד בזכותך. שוב.../credentials.aspx

כתבות ערבי שירה

טיפים לשירה בציבור, כנסו לעמוד המורחב

 

כללי שירה בציבור - מידע שאלות ותשובות כלליות

\

ההתמחות שלי - זמר ופסנתרן מאיר פז שנים של ניסיון בעולם המוזיקה.

 

תמונות מאירועים - כנסו לגלריית תמונות ראו תמונות מאירועים בזמן אמת.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים - כמה לדעתכם שווה קטע וידאוכנסו לעמוד גלריות וידאו וראו  המון סרטונים מהופעות שירה בציבור .