שירה בציבור למבוגרים

ערבי שירה בציבור למבוגרים עם מאיר פז

שירה בציבור למבוגרים ידועה כבר עשרות שנים כאחת מהפעילויות המהנות והחווייתיות ביותר, וזאת מכמה סיבות. ראשית, מדובר על אירוע חברתי בו אנשים זוכים להיפגש עם חבריהם, להתרועע עם אנשים חדשים וליהנות מכמה שעות מהנות במיוחד.


ההפעלות של שירה בציבור למבוגרים הן חווייתיות ביותר וזאת לא רק משום שכולם זוכים לשיר וליהנות אם כי באירועים מסוג זה יש גם הרקדות והפעלות מוזיקליות נוספות, כך שמדובר למעשה על ערב מהנה במיוחד. הפקת ערב שירה בציבור למבוגרים - מאחר ומדובר על הפעלה של ממש, שמונה לעתים גם קבוצות די גדולות של אנשים, מומלץ להיערך להפקתו של ערב שירה בציבור מבעוד מועד כך שתוכלו להבטיח שיהיה זה ערב של שמחה והנאה ללא שום תקלות.


על מנת להפיק ערב שירה בציבור למבוגרים חשוב לסגור כמה פרטים חשובים עם האמן לפני תחילתו של האירוע, כך גם מומלץ להיערך בהתאם עם הציוד הרלוונטי.


טיפים להפקת ערב שירה


חשוב מאוד שתאפיינו את קהל המוזמנים מראש, תבינו מהו סגנון המוזיקה המועדף עליהם, מהם השירים האהובים על הקהל, טווח הגילאים, פיזור של גברים ונשים ועוד. את כל המידע הזה מומלץ למסור לאמן לפני ערב שירה בציבור למבוגרים, וזאת על מנת לאפשר לאמן להתכונן לקראת האירוע, מבעוד מועד, דבר אשר יאפשר לו לבנות פלייליסט מותאם עבור קהל המבלים. בנוסף, יוכל האמן באותה ההזדמנות לבנות תוכנית אמנותית אשר תפעיל את קהל המבלים מעבר לשירה עצמה, כמו רצועת שירים להרקדה למשל.


כדאי לבצע את סידור ישיבה מובנה כך שיהיה כמה שיותר צפוף סביב האמן, וזאת על מנת ליצור אוירה אינטימית וקרובה , דבר שישפר את האוירה באופן ניכר.


כדאי לתכנן מראש הפסקות במהלך השירה, ולאפשר למשתתפים לנוח ולהתרועע אחד עם השני. את זמני ההפסקות חשוב כמובן לתאם עם האמן מראש על מנת שיוכל להערך לכך בהתאם.


הכנה של קייטרינג או כיבוד מראש, כך שהאורחים יוכלו להינות גם מאוכל במהלך האירוע המהנה. שילוב של שירה בציבור עם מזנון יהפוך את כל האירוע לחווייתי הרבה יותר.

למידע נוסף על מאיר פז ליחצו כאן >>

 

המלצות - ערבי שירה בציבור

מאיר היקר תודה רבה על ערב נפלא במועדון מוצ"ש בסניף "אמונה" ר"ג. הכשרון הנפלא שלך בנגינה, הרפרטואר העשיר והמגוון, החיוך, הנועם, הנכונות להיות קשוב לכל בקשה של הקהל,כל זה גרם למפגש איתך להיות מוצלח כל כך. מקווים למפגשים נוספים בהמשך. בתודה דניאלה פרל רכזת מועדון מוצ"ש. 16/1/13

ממליצים על מאיר

לכבוד מאיר פז שלום רב, בשמי ובשם כל " קבוצת גמלאים בליינים" ( ק.ג.ב.) הנני מוצא כחובה נעימה, להודות לך מקרב לב, על היותך שותף לחגיגת יום העצמאות לשנת 2013 שלנו. בנגינתך הוירטואוזית על האקורדיון ובהתלהבותך ,הצלחת לסחוף אותנו לשיר את שירי ארץ ישראל היפים ,בהנאה ובאווירה נהדרת שהיית שותף ליצירתה. ערב זה היווה חוויה גדולה עבורנו והרבה מאד בזכותך. שוב.../credentials.aspx

כתבות ערבי שירה

טיפים לשירה בציבור, כנסו לעמוד המורחב

 

כללי שירה בציבור - מידע שאלות ותשובות כלליות

\

ההתמחות שלי - זמר ופסנתרן מאיר פז שנים של ניסיון בעולם המוזיקה.

 

תמונות מאירועים - כנסו לגלריית תמונות ראו תמונות מאירועים בזמן אמת.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים - כמה לדעתכם שווה קטע וידאוכנסו לעמוד גלריות וידאו וראו  המון סרטונים מהופעות שירה בציבור .