איך קובעים רשימת שירים לערב שירה בציבור?

יש מנחים שעורכים ערבי שירה בציבור עם רפרטואר שירים המשתייכים לז'אנר מסוים או תקופה מסוימת. אחד הדברים החשובים אותם יש לברר טרם שוכרים את שירותיו של מנחה ערב שירה בציבור הוא האם מדובר על שירה בציבור רשימת שירים על פי בחירת הלקוח או רשימת שירים קבועה. 


החשיבות של רשימת שירים ידועה מראש


יש מספר דברים שתורמים להצלחתו של ערב שירה בציבור. אחד מהם בא לידי ביטוי ברשימת השירים שנבחרת לאותו ערב. הקהל המוזמן לערב שירה בציבור חייב להכיר את רוב השירים וזאת על מנת ליהנות. אם למשל קורה ומוזמן קהל של בני נוער והשירים אותם מנגן המנחה הם שירים עבריים בלחן עממי רוסי, יש סיכוי גדול שהנוער לא יזדהה או יזהה אותם, יגדיר את הערב כמיותר והערב יזכה לכישלון חרוץ. לכן, חשוב מאוד לבחור בשירים מוכרים ופופולאריים בקרב קהל המוזמנים ולוודא כי המנחה יודע כיצד לנגן אותם ולהפעיל קהל יעד זה. באופן אישי, חשוב לי מאד לבוא מוכן לאירוע ולוודא שהקהל אכן מכיר את השירים שאני עומד לבצע. יש כמובן אפשרות לבקש שירים בהתאמה אישית, שכן אני מסוגל ללמוד לנגן כל שיר שהוא - וזאת בתיאום מראש!

איך לבחור את המנחה לערב שירה בציבור


התפקיד של עורך האירוע הוא לוודא כי הוא מבצע את הבחירה הנכונה וזאת על ידי וידוא הדברים החשובים הבאים:


  •  ניסיון- חשוב מאוד לבחור מנחה ערב שירה בציבור בעל ניסיון רב עם קהלי יעד הדומים לקהל המוזמנים שלכם.
  • היצע עשיר- חשוב לוודא כי המנחה מציע ספריה גדולה של מוזיקה מתקופות שונות, אם לשם שירה ואם לשם שירה וריקודים וזאת על מנת לאפשר לקהל ליהנות מריקודים ושירה באם יהיו מעוניינים.
  •  בקשות- חשוב מאוד לבחור במנחה גמיש ופתוח שמוכן לקבל בקשות של שירים שונים מהלקוח ולנגן את אותם שירים על מנת שהקהל ייהנה.
  • ציוד- חשוב לוודא כי המנחה הוא זה שדואג לכל הציוד הנדרש, באם מדובר על רמקולים, ציוד הגברה, מסך, שירונים ועוד.


למידע נוסף - צרו עימי קשר עוד היום!

 

המלצות - ערבי שירה בציבור

מאיר היקר תודה רבה על ערב נפלא במועדון מוצ"ש בסניף "אמונה" ר"ג. הכשרון הנפלא שלך בנגינה, הרפרטואר העשיר והמגוון, החיוך, הנועם, הנכונות להיות קשוב לכל בקשה של הקהל,כל זה גרם למפגש איתך להיות מוצלח כל כך. מקווים למפגשים נוספים בהמשך. בתודה דניאלה פרל רכזת מועדון מוצ"ש. 16/1/13

ממליצים על מאיר

לכבוד מאיר פז שלום רב, בשמי ובשם כל " קבוצת גמלאים בליינים" ( ק.ג.ב.) הנני מוצא כחובה נעימה, להודות לך מקרב לב, על היותך שותף לחגיגת יום העצמאות לשנת 2013 שלנו. בנגינתך הוירטואוזית על האקורדיון ובהתלהבותך ,הצלחת לסחוף אותנו לשיר את שירי ארץ ישראל היפים ,בהנאה ובאווירה נהדרת שהיית שותף ליצירתה. ערב זה היווה חוויה גדולה עבורנו והרבה מאד בזכותך. שוב.../credentials.aspx

כתבות ערבי שירה

טיפים לשירה בציבור, כנסו לעמוד המורחב

 

כללי שירה בציבור - מידע שאלות ותשובות כלליות

\

ההתמחות שלי - זמר ופסנתרן מאיר פז שנים של ניסיון בעולם המוזיקה.

 

תמונות מאירועים - כנסו לגלריית תמונות ראו תמונות מאירועים בזמן אמת.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים - כמה לדעתכם שווה קטע וידאוכנסו לעמוד גלריות וידאו וראו  המון סרטונים מהופעות שירה בציבור .