שירים מסביב למדורה

שירים מסביב למדורה היא מסורת פופולארית בארץ, לא רק בל"ג בעומר כי אם בכלל. בכל הזדמנות בה מתאספים מסביב למדורה - בין אם זה חברים, משפחה, קולגות לעבודה או כל דבר אחר, מומלץ לשלב זאת ביחד עם שירה בציבור - מה שמקפיץ את האווירה עשרות מונים!


בעיניי, מתאים במיוחד לשלב שירים מסביב למדורה עם שירי ארץ ישראל הישנה והטובה, אם כי ניתן כמובן לשיר כל סגנון ליד המדורה - הכי חשוב זה השירה ביחד וההנאה שבדבר!


אם אם אתם נוהגים לחגוג אירועים מסביב למדורה או סתם רוצים לארגן אירוע ספונטי ומעוניינים לשלב שירה בציבור על מנת לפלפל את האווירה - אני לרשותכם!

המלצות - ערבי שירה בציבור

מאיר היקר תודה רבה על ערב נפלא במועדון מוצ"ש בסניף "אמונה" ר"ג. הכשרון הנפלא שלך בנגינה, הרפרטואר העשיר והמגוון, החיוך, הנועם, הנכונות להיות קשוב לכל בקשה של הקהל,כל זה גרם למפגש איתך להיות מוצלח כל כך. מקווים למפגשים נוספים בהמשך. בתודה דניאלה פרל רכזת מועדון מוצ"ש. 16/1/13

ממליצים על מאיר

לכבוד מאיר פז שלום רב, בשמי ובשם כל " קבוצת גמלאים בליינים" ( ק.ג.ב.) הנני מוצא כחובה נעימה, להודות לך מקרב לב, על היותך שותף לחגיגת יום העצמאות לשנת 2013 שלנו. בנגינתך הוירטואוזית על האקורדיון ובהתלהבותך ,הצלחת לסחוף אותנו לשיר את שירי ארץ ישראל היפים ,בהנאה ובאווירה נהדרת שהיית שותף ליצירתה. ערב זה היווה חוויה גדולה עבורנו והרבה מאד בזכותך. שוב.../credentials.aspx

כתבות ערבי שירה

טיפים לשירה בציבור, כנסו לעמוד המורחב

 

כללי שירה בציבור - מידע שאלות ותשובות כלליות

\

ההתמחות שלי - זמר ופסנתרן מאיר פז שנים של ניסיון בעולם המוזיקה.

 

תמונות מאירועים - כנסו לגלריית תמונות ראו תמונות מאירועים בזמן אמת.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים - כמה לדעתכם שווה קטע וידאוכנסו לעמוד גלריות וידאו וראו  המון סרטונים מהופעות שירה בציבור .