שירה בציבור לבר מצווה

ארגון בר מצווה, הוא ללא ספק ארגון מהנה, הדורש מהורים לתכנן היטב את החגיגה שלא יחסר בה שום פרט. הדבר הבולט יותר בארגון בר המצווה הוא ללא ספק - המוזיקה שיושמע באירוע, הרי מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מתהליך ההכנה לאירוע. אם אתם רוצים אירוע בלתי נשכח, שידברו עליו רבות, עליכם להשקיע מחשבה רבה בתכנון המוזיקה, אם זה בבחירת תקליטן או אם זה שילוב של שירה בציבור לבר מצווה, שנעשתה פופולרית בשנים האחרונות או אירוח של זמר שילווה את הערב המרגש.


מאיר פז, הינו אקורדיוניסט וירטואוז, מהמובילים בארץ, ומנחה ערבי שירה בציבור שנים ארוכות.


שירה בציבור – אטרקציה מהנה ביותר!


כיום ניתן לראות כי אנשים רבים מעוניינים להמציא את הגלגל מחדש ולשלב אטרקציות מעניינות באירועים, על מנת להרגיש ייחודיים ולהפתיע את אורחי האירוע שבאו מרחוק לחגוג עימם את חגיגת בר המצווה. אחת האופציות להפתיע את אורחי האירוע באטרקציה בלתי נשכחת, היא לשלב שירה בציבור לבר מצווה, בה האורחים יוכלו ליהנות מחוויה משפחתית וחמה וכמובן גם ייחודית.


היתרונות הרבים בשירה בציבור

שירה בציבור, היא ללא ספק חוויה חמימה ונעימה ונותנת לאורחים הרגשה ביתי ומשפחתית, הרי בר מצווה הוא ללא ספק אירוע משפחתי בו מגיעים חברים ובני משפחה קרובים לחגוג לחתן בר המצווה ערב בלתי נשכח. שירה מחממת את הלב ואת האווירה באולם וכל האורחים יוכלו להצטרף ולשיר את השירים המתנגנים על ידי מנחה שינחה את הערב ויתאים לכם את השירים שאתם אוהבים. כמובן שניתן לשלב גם שירים עדכניים, כך שגם חבריו של חתן בר המצווה יוכלו להשתלב וליהנות מהשירה לאורך כל הערב.


מעבר לאווירה ולחמימות שבשירה בציבור, מדובר בחוויה ייחודית המקנה לאירוע נופח מרשים ומעניין, כך שכל אדם בכל גיל ייהנה מהאירוע שלכם, בין אם זה לקהל מוזמנים המבוגר, לחבריו של החתן ולשאר אורחי האירוע. טרם מזמינים שירות מהנה שכזר לבת מצווה, חשוב לסכם מראש עם המנחה אלו שירים אתם מעוניינים לשיר באירוע שלכם ופשוט לחלק את השירים כדי שיתאימו לכל הגילאים.


אם כך, ניתן לומר כי שירה בציבור לבר מצווה, היא ללא ספק אטרקציה מאתגרת ביותר באירוע שלכם! 

המלצות - ערבי שירה בציבור

מאיר היקר תודה רבה על ערב נפלא במועדון מוצ"ש בסניף "אמונה" ר"ג. הכשרון הנפלא שלך בנגינה, הרפרטואר העשיר והמגוון, החיוך, הנועם, הנכונות להיות קשוב לכל בקשה של הקהל,כל זה גרם למפגש איתך להיות מוצלח כל כך. מקווים למפגשים נוספים בהמשך. בתודה דניאלה פרל רכזת מועדון מוצ"ש. 16/1/13

ממליצים על מאיר

לכבוד מאיר פז שלום רב, בשמי ובשם כל " קבוצת גמלאים בליינים" ( ק.ג.ב.) הנני מוצא כחובה נעימה, להודות לך מקרב לב, על היותך שותף לחגיגת יום העצמאות לשנת 2013 שלנו. בנגינתך הוירטואוזית על האקורדיון ובהתלהבותך ,הצלחת לסחוף אותנו לשיר את שירי ארץ ישראל היפים ,בהנאה ובאווירה נהדרת שהיית שותף ליצירתה. ערב זה היווה חוויה גדולה עבורנו והרבה מאד בזכותך. שוב.../credentials.aspx

כתבות ערבי שירה

טיפים לשירה בציבור, כנסו לעמוד המורחב

 

כללי שירה בציבור - מידע שאלות ותשובות כלליות

\

ההתמחות שלי - זמר ופסנתרן מאיר פז שנים של ניסיון בעולם המוזיקה.

 

תמונות מאירועים - כנסו לגלריית תמונות ראו תמונות מאירועים בזמן אמת.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים - כמה לדעתכם שווה קטע וידאוכנסו לעמוד גלריות וידאו וראו  המון סרטונים מהופעות שירה בציבור .