שירה בציבור לבת מצווה

לחגוג בת מצווש בסטייל

שירי ארץ ישראל הם חלק בלתי נפרד מהמהות, ההוויה והחוויה הארץ ישראלית אותה אנו מטמיעים בביתנו לאורך השנים ומנסים להשריש את כל אותם שירים ארץ ישראליים המעלים בכולנו תחושות ציונות וחיבור בלתי רגיל לארץ.

את אותן התחושות אנו מנסים להעביר גם לילדים שלנו לאורך השנים בליווי סיפורי העלייה וההתיישבות דורות אחורנית. אנו מגדלים ילדים שגדלים לאהבת ארץ ישראל, ילדים שמבינים את החשיבות להתגייס ולתרום למדינה, ערכים שמוטמעים במסגרות חינוכיות שונות מגיל צעיר. 

טבעי שבתור הורים שמגדלים את ילדיהם בארץ ישראל, תרצו לשלב שירה בציבור לבת מצווה או בר מצווה, אירוע מהותי בו ישתתפו בני המשפחה והחברים הקרובים. לא כולנו מתחברים למוזיקת הדיסקוטקים הפרועה, ולכן שירה בציבור הינה פעילות מושלמת לאירוע חגיגי ומשמח כמו בת מצווה.

 

לחזק את הקשר בין המבוגרים לצעירים תוך שילוב שירה בציבור

מאיר פז מביא איתנו ניסיון עשיר של שנים, ותתפלאו לגלות שגם צעירים יכולים לשמוח ולהנות משירה בציבור. הרעיון הוא לבחור את השירים הנכונים וליצור אירוע בו גם צעירים וגם מבוגרים יהנו ויפיקו ממנו את המיטב. שירה בציבור

לבת מצווה ניתן לערוך בבית שלכם מה שיקנה לאירוע אווירה חמימה, משפחתית ומיוחדת, אך אם אין ברשותכם מספיק מקום לכמות האורחים אותם אתם מזמינים, כמובן שניתן לבחור מקום אחר מיוחד לא פחות.

אחת הדרכים הנפלאות להעשיר ולהעמיק את האירוע היא לתת לקבוצת המבוגרים ולקבוצת הצעירים המוזמנים לבחור רשימת שירים קצרה שתנוגן במהלך האירוע. כך, הצעירים יצטרפו לקבוצת המבוגרים לשירה והמבוגרים יצטרפו לצעירים מה שיחבר בין כולם, ייצור אווירה מדהימה וכייפית. בנוסף, באירוע ניתן לשלב מצגת, משחקים, הפעלות ושלל פעילויות או אטרקציות בכדי להעשיר את האירוע עוד יותר.

 

שירה בציבור באירועים נוספים:

 

איך מתכננים אירוע כמו שירה בציבור לבת מצווה

את האירוע חשוב לתכנן במקביל לאמן האירוע, במקרה שלנו מאיר פז. מאיר מביא איתו מקרן ומסך בכדי שנוכל להציג את המילים בתור מצגת שקופיות ולשיר כולם ביחד. בנוסף, חשוב להכין לוח זמנים מסודר, כדי שנדע איזו פעילות מתרחשת מתי ולתכנן גם הפסקות בזמנים המתאימים. כדאי כמובן לדאוג לכיבוד ושתייה לפי כמות המוזמנים. אין ספק כי אירוע כמו שירה בציבור לבת מצווה הינו אירוע מיוחד, ציוני, ששם במקום של כבוד את נערת בת המצווה, אירוע המאחד בין כל הנוכחים שירגישו כמובן חלק בלתי נפרד מהאירוע.

 

המלצות - ערבי שירה בציבור

מאיר היקר תודה רבה על ערב נפלא במועדון מוצ"ש בסניף "אמונה" ר"ג. הכשרון הנפלא שלך בנגינה, הרפרטואר העשיר והמגוון, החיוך, הנועם, הנכונות להיות קשוב לכל בקשה של הקהל,כל זה גרם למפגש איתך להיות מוצלח כל כך. מקווים למפגשים נוספים בהמשך. בתודה דניאלה פרל רכזת מועדון מוצ"ש. 16/1/13

ממליצים על מאיר

לכבוד מאיר פז שלום רב, בשמי ובשם כל " קבוצת גמלאים בליינים" ( ק.ג.ב.) הנני מוצא כחובה נעימה, להודות לך מקרב לב, על היותך שותף לחגיגת יום העצמאות לשנת 2013 שלנו. בנגינתך הוירטואוזית על האקורדיון ובהתלהבותך ,הצלחת לסחוף אותנו לשיר את שירי ארץ ישראל היפים ,בהנאה ובאווירה נהדרת שהיית שותף ליצירתה. ערב זה היווה חוויה גדולה עבורנו והרבה מאד בזכותך. שוב.../credentials.aspx

כתבות ערבי שירה

טיפים לשירה בציבור, כנסו לעמוד המורחב

 

כללי שירה בציבור - מידע שאלות ותשובות כלליות

\

ההתמחות שלי - זמר ופסנתרן מאיר פז שנים של ניסיון בעולם המוזיקה.

 

תמונות מאירועים - כנסו לגלריית תמונות ראו תמונות מאירועים בזמן אמת.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים - כמה לדעתכם שווה קטע וידאוכנסו לעמוד גלריות וידאו וראו  המון סרטונים מהופעות שירה בציבור .