שירה בציבור במושבים

הכיף של שירה בציבור במושבים

מושבים וקיבוצים הם ללא ספק חלק בלתי נפרד מההיסטוריה העתיקה, העשירה והמרשימה של ארץ ישראל השלמה והנצחית.

עשרות אלפי עולים חדשים הגיעו לכאן אחרי המלחמה ממקום של ציונות עמוקה שהובילה את המדינה למה שהיא היום.המושבים הם מה שמאפיין אותנו בהם גדל היבול החקלאי העשיר שמדינת ישראל מציעה, מהמושבים יוצאים טובי החיילים שמגנים על המדינה והם סמל של כבוד והרבה גאווה לנו במדינת ישראל.

 

גם אתם רוצים שמאיר פז ישיר וינגן לכם באירוע? צרו קשר: 052-223-33283

 

השירים עליהם הסבים, הסבתות וההורים שלנו גדלו במהלך השנים בין אם בצבא, בתנועות הנוער, בפלמ״ח ובאצ״ל הם שירי ארץ ישראל הישנה שהתנגנו שוב ושוב בתקופות שמחות וקשות גם יחד באירועים שונים ומיוחדים במינם. אותו זמר עברי נשמר בקרב רבים מאיתנו עם מקום של כבוד בלב והרבה געגוע לאותן התקופות.

 

בחגים כשאנו שמחים, בטקסי יום הזיכרון כשאנו מרכינים ראש ומרגישים סוג של עצב או געגוע בליבנו - בכל אותם ימים אנו נזכרים בכל השירים של טובי הזמרים שליוו את קום המדינה, ניצחון והפסדי המלחמות, הטקסים, המופעים הצהליים וכל מה שקשור למורשת של העם היהודי, ממש כאן בישראל. שירה בציבור במושבים היא דרך נפלאה להטמיע את אותם השירים לדור שבא וגדל לתוך מסורת ארץ ישראלית עשירה וענפה בעוד שהדור שהקים את המדינה, לאט לאט עוזב אותנו, אך זוכה לראות בגאווה את צעצעיו גדלים ונוטעים את זרעם באותם מושבים שנבנו בכפות ידיהם. אם בטקסי יום הזיכרון ויום השואה שמתקיימים בכל הקיבוצים והמושבים, כדי לזכור את הנופלים והקורבנות או בין שירי הגאווה, האחווה והניצחון המתנגנים ביום העצמאות הנחגג בכל שנה, רגעים אלה הם זמן נפלא לארגן שירה בציבור במושבים.

 

שירה בציבור במושבים עם מאיר פז

מאיר מחובר לארץ שלנו מהבטן, מהלב ומהנשמה. הוא מכיר בעל פה כמעט את כל השירים עליהם כולנו גדלנו ולכן הוא האדם המתאים ביותר לארגון של ערב שירה במושבים לאותה מטרה. ערב זה יקרב את כל בני המושב יחדיו, יאפשר לדור הצעיר להכיר אחד את השני וימלא את הדור הוותיק שבנה את המושב בגאווה.

 

אתם יכולים לבחור בעצמכם את השירים שינוגנו באותו ערב, אך יחד עם זאת מאיר ישמח לעזור לכם לבחור את השירים המרגשים והמוכרים ביותר על הדור הותיק והצעיר כאחד. כלי הנגינה בו מאיר פז מנגן על לא אחר מהאקורדיון הנצחי.לאקורדיון צלילים המתחברים בצורה מושלמת והרמונית עם שירי ארץ ישראל היפה. הוא מתאים לשירים שמחים וגם לשירים מעט יותר עצובים ומכניס רגש אינסופי לאותו ערב מיוחד במינו,ערב מלא ברגשות, אהבה והרבה הרבה כבוד.

 

קיראו גם: שירה בציבור בקיבוצים

 

המלצות - ערבי שירה בציבור

מאיר היקר תודה רבה על ערב נפלא במועדון מוצ"ש בסניף "אמונה" ר"ג. הכשרון הנפלא שלך בנגינה, הרפרטואר העשיר והמגוון, החיוך, הנועם, הנכונות להיות קשוב לכל בקשה של הקהל,כל זה גרם למפגש איתך להיות מוצלח כל כך. מקווים למפגשים נוספים בהמשך. בתודה דניאלה פרל רכזת מועדון מוצ"ש. 16/1/13

ממליצים על מאיר

לכבוד מאיר פז שלום רב, בשמי ובשם כל " קבוצת גמלאים בליינים" ( ק.ג.ב.) הנני מוצא כחובה נעימה, להודות לך מקרב לב, על היותך שותף לחגיגת יום העצמאות לשנת 2013 שלנו. בנגינתך הוירטואוזית על האקורדיון ובהתלהבותך ,הצלחת לסחוף אותנו לשיר את שירי ארץ ישראל היפים ,בהנאה ובאווירה נהדרת שהיית שותף ליצירתה. ערב זה היווה חוויה גדולה עבורנו והרבה מאד בזכותך. שוב.../credentials.aspx

כתבות ערבי שירה

טיפים לשירה בציבור, כנסו לעמוד המורחב

 

כללי שירה בציבור - מידע שאלות ותשובות כלליות

\

ההתמחות שלי - זמר ופסנתרן מאיר פז שנים של ניסיון בעולם המוזיקה.

 

תמונות מאירועים - כנסו לגלריית תמונות ראו תמונות מאירועים בזמן אמת.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים - כמה לדעתכם שווה קטע וידאוכנסו לעמוד גלריות וידאו וראו  המון סרטונים מהופעות שירה בציבור .